Sıfır 3+1Kiralık Daire

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
714 ZİYARETÇİ
  • İLAN SAHİBİ: Üye Olunuz
  • Fiyat: Üye Olunuz
  • TELEFON: Üye olunuz
  • SOSYAL MEDYA:

EMLAK BİLGİSİ

 

 

Öyle bir yer düşünün ki lüks konusunda sınır tanımasın fiyat konusunda sizi memnun etsin merkezi yerlere en fazla iki vasıta değişimi ile ulaşabilin. Bu yer beylikdüzü İstanbul’un yeni yükselen değeri diyerek saçma sapan reklam yapma amacında değilim fakat internetten araştırma yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum burada şikayet edilecek tek şey ulaşım olacak oda İstanbul’un her noktasında mevcut bir sorun artık. Beylikdüzünde kiralık ev arıyor iseniz doğru adres emlakz olacaktır, sitemizde beylikdüzünde kiralık ev bulabilirsiniz.

 

Esenyurt için aynı şeyleri söylemek istesem de maalesef kimseyi kandırmak istemem esenyurt ile ilgili söyleyebileceğim şey emlak şirketi olmadan burada ev tutmayın vurulursunuz mecaz değil gerçekten vurulursunuz silah seslerinin susmadığı mahalleleri var bu yerleşkenin. Esenyurtta kiralık ev arıyor iseniz sitemizde esenyurtta kiralık ev bulabilirsiniz.

 

Kartal için söylemek istediğim şeyler Anadolu yakasında bulunuyor iseniz tutun yok işiniz taksimde mecidiye köyde şişlide ise çile bülbülüm çile şarkısı size yolda iken eşlik eder. Metronun gelmesi ile Anadolu yakasına olan mesafe süresi düşmüştür. Kartalda kiralık ev tutmak istiyor iseniz sitemize girerek ya da emlak ofisimize gelerek kartalda kiralık ev tutmanıza yardımcı olabiliriz.

 

İLAN HAKKINDA YORUM YAP

İLAN HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.