Antepia 3+1 Kiralık Daire

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5,385 ZİYARETÇİ
  • İLAN SAHİBİ: Üye Olunuz
  • Fiyat: Üye Olunuz
  • TELEFON: Üye olunuz
  • SOSYAL MEDYA:

EMLAK BİLGİSİ

ANTEPİA’DA YAŞANTINIZI SİZDE DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.
SADECE AİDAT İLE
NİZAMİYE KAPILARINDAKİ VE GEZİCİ GÜVENLİK PERSONELLERİYLE, PROFESYONEL SİTE YÖNETİMİ, SOSYAL AKTİVİTE ALANLARI, AMFİ TİYATROSU, 70.000 m2LİK GÖLETİNDE SANDAL KEYFİ, KOKU BAHÇELERİ, YÜRÜYÜŞ VE BİSİKLET PARKURLARIYLA SAUNASI, TÜRK HAMAMI,PİLATES-FITNESS CENTER VE YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZLARINDAN ÜCRETSİZ YARARL***.
SPOR KOMPLEKSİNDE BULUNAN HALI SAHA, TENİS KORTLARI, BASKETBOL ALANLARI DA SİZLER İÇİN ÜCRETSİZ HİZMET VERMEKTEDİR
AGORA MEYDANINDA ŞU AN FAAL OLARAK BURGER KING, MADO, BAYRAM BAL HAİR DESİNG, KAHVE DERYASI, FENER KAFE GİBİ İŞLETMELER YANISIRA KURU TEMİZLEME, PİDE FIRINI, BAHARATÇILAR GİBİ GÜNLÜK İHTİYACINIZ OLAN HERŞEYİ SİTE İÇERİSİNDE SADECE SİZE HİZMET VEREN FİRMALAR ÜZERİNDEN KARŞILAYABİLİRSİNİZ
İNTERKOM GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME SİSTEMLERİ BULUNUP EN KÜÇÜK BİR SORUDA DAHİ GÜVENLİK PERSONELLERİ VE SİTE YÖNETİMİYLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.
DAİRENİN TÜM DIŞ CEPHELERİ CAM YÜNÜ İLE İZOLE EDİLMİŞTİR.
TABANDAN ISITMA SİSTEMİ KULLANILMIŞ OLUP ISI PAY ÖLÇERLE SADECE KULLANDIĞINIZ SICAK SU MİKTARI KADAR ISINMA ÜCRET ÖDEMEKTESİNİZ.
AİDAT AYLIK 220 TL OLUP TÜM AKTİVİTELER VE HİZMETLER BU ÜCRETE DAHİLDİR.DAİRE 15 KASIM İTİBARİYLE BOŞALACAKTIR.İÇİNDE OTURAN AİLE GEÇEN YIL SADECE 500 TL DOĞALGAZ İLE ISINMIŞTIR.YAKIT KONUSUNDA YALITIM VE CEPHEDEN DOLAYI ÇOK EKONOMİKTİR.
DAİRE GÖLETE BAKAN KISIMDADIR.DOĞU-GÜNEY-GÜNEYBATI CEPHELİDİR.

 

 

İLAN HAKKINDA YORUM YAP

İLAN HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.